YHTEYSTIEDOT

KA-Rengas Koski Tl

02 484 1071
Koskentie 372,
31500 Koski Tl

Avoinna: ark. 8-17

Raimo Maunula (Henkilö-, paketti- ja kuorma-autot, traktorit, työkoneet)
040 9010 963
raimo.maunula@karengas.fi

Rita Hämäläinen (Henkilö-, paketti- ja kuorma-autot, traktorit, työkoneet)
02 484 1071
rita.hamalainen@karengas.fi

Laskutus:
laskutus@karengas.fi


KA-Rengas Turku, Oriketo

040 9010 965
Kuormakatu 2,
20380 Turku

Avoinna: ark. 8-17

Markus Salonen (Kuorma-autot, traktorit, työkoneet, vanteet)
040 9010 960
markus.salonen@karengas.fi

Ismo Peräalho (Henkilö- ja pakettiautot, vanteet)
044 090 1090
ismo.peraalho@karengas.fi


KA-Rengas Vantaa

040 9010 977
Viinikankaari 9,
01530 Vantaa

Avoinna: ark. 8-17

Juha Huhtala (Henkilö-, paketti- ja kuorma-autot, traktorit, työkoneet)
040 901 0977
juha.huhtala@karengas.fi

Joonas Oinonen (Henkilö-, paketti- ja kuorma-autot, traktorit, työkoneet)
044 768 1146
joonas.oinonen@karengas.fi

KA-Rengas Salo

040 9010 969
Raitalankatu 5,
24260 Salo

Avoinna: ark. 8-17

Henri Uotila (Henkilö-, paketti- ja kuorma-autot, traktorit, työkoneet)
040 9010 969
henri.uotila@karengas.fi

Hannu Saari (Henkilö-, paketti- ja kuorma-autot, traktorit, työkoneet)
050 4102 230
hannu.saari@karengas.fi